Kalendář našich akcí

Přinášíme přehled všeho nového, co se děje u nás v Montessori centru. Najdete zde přehled nových kurzů, seminářů, přednášek i aktuální nabídku programů.

Školáci

20.10.
V sobotu v 9-12 hodin proběhne již druhé setkání pro školní děti. Přijďte se procvičit v oblastech, které vás zajímají s využitím Montessori pomůcek.
Pokud Vás zaujala montessori metoda a chtěli byste se více dozvědět jak a proč montessori funguje, můžete se přihlásit na vhledový kurz Montessori pedagogika I - přirozené vzdělávání.
Na přednášce si řekneme o možnostech, jak podpořit dítě v jeho vývoji, jak rozvinout jeho schopnosti jemné i hrubé motoriky, umění se soustředit a postupně se osamostatňovat.
Máte nebo čekáte miminko a chtěli byste se co nejlépe připravit. 5. listopadu zahajujeme minicyklus přednášek o vědomém rodičovství.
Zaměříme se na období 6-12 měsíců u miminek. Od 6. listopadu se můžete připojit na pravidelná úterní setkávání, na kterých vás seznámíme se spoustou užitečných věcí týkající se potřeb malých dětí.

Školáci

17.11.
Také v listopadu proběhne sobotní setkání pro školní děti. V současné chvíli je však tento termín již zcela zaplněn. Pokud se uvolní místo, dáme vědět.
Pomoc v kuchyni může být velká zábava a zároveň se dítě stává velkým pomocníkem. Jak na to si řekneme na další přednášce z cyklu Montessori doma. Změnili jsme termín přednášky z 12.11. na 19.11. Přenáška je již zcela obsazena.