Kalendář našich akcí

Přinášíme přehled všeho nového, co se děje u nás v Montessori centru. Najdete zde přehled nových kurzů, seminářů, přednášek i aktuální nabídku programů.

1802
Další přednáška z cyklu Montessori doma je věnována respektující komunikaci ze strany nás dospělých a vnímání a přijetí dětských emocí. Přednáška je již zcela obsazena.
0103
Přijďte se více dozvědět o montessori pedagogice, její filozofii, principech a se seznámit se základními pomůckami a práci s nimi. Tentokrát bude vašim průvodcem zkušená lektorka a ředitelka Montessori MŠ Klíček Iva Čapková.
0403
Emoce naše i našich dětí můžeme vnímat pozitivně i negativně a tomu odpovídají i naše reakce, které jsou často stresové. Pro zachování rovnováhy a zdraví je důležité okamžité a pravdivé vyjádření našich pocitů. Jak na to si popovídáte s lektorkou Hanou Mokrou.
0503
Začínáme nový cyklus setkávání pro rodiče s miminky. Tentokrát si budeme povídat o prvním půlroku života roku dítěte. Velký prostor bude dán na vaši zpětnou vazbu a na dotazy. Na setkáních bude také možnost si vyrobit nějakou drobnou hračku pro miminko.
0903

Školáci

9.3. 2019
Také v březnu mají děti možnost si v Montessori centru přijít procvičit učivo s montessori materiálem. Na programu budou děti opět doprovázet zkušené pedagožky Marie a Eva.