Kalendář našich akcí

Přinášíme přehled všeho nového, co se děje u nás v Montessori centru. Najdete zde přehled nových kurzů, seminářů, přednášek i aktuální nabídku programů.

3003
První tři roky života dítěte jsou nejdůležitěším období pro jeho další rozvoj. Přijďte si o tomto období, připraveném prostředí a potřebách dívěte více popovídat s lektorkou Hanou Mokrou.
0104
Tak a je to tady, vaše malé se osamostatňuje a chystá se na nástup do někteřého z předškolních zařízení. O tom co dítě a vás čeká a jak se nejlépe na tento okamžik připravit si přijďte popovídat s Ivou Čapkovou, ředitelkou Montessori mateřské školy Klíček.
2304
Od konce dubna zahajumem další cyklus pravidelných úterních setkávání, na kterých vás seznámíme se spoustou užitečných věcí týkajících se potřeb malých dětí. V tomto cyklu se zaměříme na období 6-12 měsíců miminek.
0405
Hudba tvoří velmi důležitou součást našich životů. Jak ji pojímáme v montessori si ukážeme v průběhu jednodenního semináře, na kterém vás provede lektorka Marie Švecová.
0605
Ve chvíli, kdy dítě začně objevovat samo sebe a osamostatňovat se, tak také zjišťuje, že se ne všechno děje podle jeho očekávání a začně se i třeba vztekat. Na přednášce Hany Mokré si ukážeme, jak můžeme my pomoci a jak se na období vzdoru dítěte připravit.