Letní prázdniny 2021

Také na období letních prázdnin jsme pro vás připravili několik programů. Montessori centrum můžete navštívit společně se svým dítětem nebo je přihlásit na samostatný program dle věku dítěte. Nabízíme příjemně strávený letní čas nejen v prostorách centra, ale také v blízkém okolí během objevných výprav.

Prázdninový montessori program pro rodiče s dětmi

Připravilil jsme pro vás několik termínů programů, které si můžete přijít užít se svým dítětem do Montessori centra. Programy jsou koncipovány obdobně jako ty, které znáte z průběhu školního roku. Těšit se můžete na pomůcky, různé zajímavé aktivity i společnou elipsu, a to vždy v doprovodu našich zkušených lektorů.

VÍCE INFORMACÍ

Prázdninová školička

O prázdninách je možnost využít školičku ve dvou týdenních blocích. Děti mají možnost strávit příjemný týden v připraveném prostředí Montessori centra v kolektivu svých vrstevníků, obklopeni spoustou podnětného a zajímavého materiálu. Zažijí si nejen práci s montessori pomůckami, ale bude je čekat mnoho společných her a výprav do okolní přírody.

VÍCE INFORMACÍ

Příměstský tábor Montessori svět

Předškoláci i školáci se nenásilným způsobem připraví na začátek nového školního roku. Děti budou mít možnost nejen pracovat s montessori materiálem, ale také se podílet na přípravě jídla. Budou pro ně připraveny četné hry, které jsou v souladu s montessori metodou a v neposlední řadě také budou vyrážet na výlety do blízkého okolí, kde je bude čekat mnoho k objevování. Děti se budou pohybovat v kolektivu svých vrstevníků, budou mít možnost procvičovat spolupráci a respekt k sobě i druhým.

VÍCE INFORMACÍ

Soustřeďte se na rozvoj toho dobrého v dítěti, aby pro to špatné nezbylo místo.

Marie Montessori