Letní prázdniny 2024

Na období letních prázdnin jsme pro Vás připravili několik možností. Montessori centrum můžete navštívit společně se svým dítětem nebo jej přihlásit do prázdninové školky. Nabízíme příjemně strávený letní čas nejen v prostorách centra, ale také na zahradě nebo v blízkém okolí během objevných výprav pro samostatné děti.

Montessori brno

Prázdninové EDUdílny pro rodiče s dětmi

Připravilil jsme pro vás několik termínů Edukačních dílen, které si můžete přijít užít se svým dítětem do 3 let. Dílny jsou koncipovány obdobně jako ty, které znáte z průběhu školního roku. Těšit se můžete na montessori pomůcky, různé zajímavé aktivity i společnou elipsu v doprovodu vašich oblíbených lektorů.

VÍCE INFORMACÍ

Prázdninová školka

Předškolní děti mají možnost strávit příjemný týden v připraveném prostředí Montessori centra v kolektivu svých vrstevníků, obklopeni spoustou podnětného a zajímavého materiálu. Zažijí nejen práci s montessori pomůckami, ale budou je čekat také aktivity na zahradě a výpravy do okolní přírody.

VÍCE INFORMACÍ

Příměstský tábor Montessori svět

Předškoláci i školáci se nenásilným způsobem připraví na začátek nového školního roku. Děti se budou kromě práce s montessori materiálem podílet na přípravě svého jídla. Těšit se mohou také na výlety do blízkého okolí, kde je bude čekat mnoho zajímavého k objevování. Budou se pohybovat v kolektivu svých vrstevníků, procvičovat spolupráci a respekt k sobě i druhým.

VÍCE INFORMACÍ

Soustřeďte se na rozvoj toho dobrého v dítěti, aby pro to špatné nezbylo místo.

Marie Montessori